Postavili sme sa na nohy, teraz nás čaká prvý krok | Sféra nezávislého priestoru

Bol to pokus a veľký risk, no pokus dokázal, že je to možné a risk sa nám oplatil.

Z reakcií na nulté číslo je jasné, že Sféra nezávislého priestoru má šancu uspieť, má šancu preraziť na povrch a ponúknuť trošku živej vody všetkým smädným po čerstvej, sviežej tvorbe.

Podniky chcú časopis ponúkať, verejnosť má chuť časopis čítať a my, spodná vlna, chceme tento časopis písať! 

Všetko vyzerá ideálne, no nie? 
Musím sa priznať, že áno. Osobne som nesmierne vďačný za všetko, čo sa momentálne deje, ako Sféra pokračuje a kam smeruje. Je to také naše dieťa. Je ešte zlaté, všetko je preňho nové, zaujímavé a zábavné, chytá, skúša, zisťuje čo a ako. Lenže sa chystá na svoj prvý krok.
 

A teraz začínam cítiť nesmiernu zodpovednosť.
Zodpovednosť, či jednoducho nepadne "na hubu"...

 

Ale myslím, že je to pochopiteľné. Blížime sa totižto k oficiálne prvému číslu (~1. jún!), je tu 30 autorov, 20 podnikov a množstvo ďalších ľudí, ktorých jednoducho nemôžeme sklamať. A tak každý deň vybavujeme a zháňame sponzorov, partnerov, inzerentov, reklamky či mediálky, bez nich to nepôjde - chystáme sa totižto vytlačiť až 3000ks! (oproti 500ks nultého čísla je to celkom milý rozdiel).

No poviem vám, táto fáza, to je už jednoducho biznis, komunikácia, vybavovačky, maily, telefonáty... a je to pomalé... veľmi... príliš... najmä takto na začiatku.

Preto nám držte palce, aby sa to do toho 1. júna stihlo, ostaňte dobre naladení, zdieľate informácie o projekte a dajte nám vedieť, ak máte zaujímavé mediálne či biznis kontakty! :)