Prvý časopis bez platených redaktorov | STARTLAB.SK

 

www.startlab.sk/sfera/

 

V marci tohto roka sme ponúkli ľuďom, mladým blogerom, umelcom a nezávislým tvorcom možnosť spoločne vytvoriť tlačený časopis, ktorý by sme následne zdarma ponúkali ľuďom. Podarilo sa nám tak vytvoriť malý nezávislý priestor plný zaujímavého čítania v ktorom čitateľ našiel diela, ktoré sa bežne v slovenských časopisoch nájsť nedali a na papier sa tak dostali aj ľudia, ktorí by pravdepodobne nikdy takúto šancu od komerčných periodík nedostali. Teraz chceme ísť do toho naplno!

 

Nulté číslo sme ešte zvládli zafinancovať z vlastného, no z 16 autorov sa rázom stalo viac ako 30, z nákladu 500ks máme 3000ks a k 6 pôvodným spolupracujúcim kaviarňam sa pridalo ďalších 16, ktoré majú záujem prezentovať diela bežných ľudí ďalej. No a na celý projekt sme dvaja... jednoducho potrebujeme Vašu pomoc!

 

PRETO SME SA ZAPOJILI DO STARTLABu :)

Potrebujeme  pomôcť spraviť naše prvé kroky. A tie sú veru najťažšie. Vďaka Vášmu daru či podpore budeme môcť tento časopis vytlačiť a distribuovať do celého Slovenska, získať tak pozornosť verejnosti a veríme, že následne aj sponzorov, ktorí podporia túto myšlienku. Vďaka Vám bude môcť mať svoj vlastný článok v tlačenom časopise naozaj takmer každý!

Na splnenie limitu však máme len 21 dní!

Preto prosím neváhajte! Ak sa to dovtedy nestihne vyzbierať, peniažky sa vám vrátia.

Preto prosím prosím, šírte túto novinku, zdieľajte článok, stránku, "objednajte" si dopredu prvé vydania a pomôžte nám s poriadny rozbehom! Budeme vám veľmi vďační! My všetci! :)