Dá sa za 3 dni vstať z mŕtvych? Dozvieme sa na Urban Art Festivale!

Keby sme na to mali aspoň tri mesiace

Ale máme na to len tri dni, aby sme ešte získali čo najviac prostriedkov. Na to by sme však museli byť nejakí čarodejníci alebo mágovia... a taký čarovný nápoj, ktorý by nám v tom pomohol nejestvuje, jedine tak v papyrusových komiksoch pre deti.

Stačí však, aby sme našli jedného mága a dvoch bojovníkov, ktorí sa rozhodnú nás silno podporiť. Ono, posledné hodiny a minúty bývajú vždy tie najsilnejšie a my máme taký zvláštny pocit, že sa to môže podariť! :)To, či sa nám to podarilo, zistíte na Urban Art Festivale 24. Júna v uliciach Bratislavy! 

 

Je to jednodňový multižánrový festival v uliciach Bratislavy. V jeden deň môžete navštíviť 16 pódií, uvidieť takmer 40 vystúpení rôznych hudobných žánrov, zúčastniť sa 3 diskusií, nakúpiť si v 3 tematických zónach, prejsť sa po Umbrella Street (Dáždnikovej ulici), zúčastniť sa množstva sprievodných podujatí či podporiť neziskové organizácie medzi ktorými budeme aj my! Ešte nevieme, kde presne sa budeme nachádzať, no pripravili sme si pre vás všetkých nie len naše nulté číslo, ale aj obmedzený počet prvého čísla, ktoré vytlačíme navzdory úspešnému či neúspešnému Startlabu! Za každú návštevu stánku neziskovej organizácie a jej podporu dostanete pečiatku a za 7 takýchto pečiatok získate vstup na parádnu AFTER PARTY! ;)

V rámci nášho stánku si budete môcť za príspevok zobrať najnovšie číslo, nulté číslo, dokonca si objednať predplatné na ďalšie čísla, dáme vám nejaké nálepky, povieme čo chystáme, ako to vyzerá, ako projekt vnímame a tak.
  

Taktiež chystáme super aktivitu!

Po celý čas trvania akcie si bude môcť každý jeden návštevník napísať svoj článok do časopisu priamo na ulici! Buď napíše rýchly krátky odkaz do pripravenej knihy, alebo si vezme "formulár", ktorý môže zaplniť svojou tvorbou a do konca dňa ho prísť odovzdať k nám do stánku. Všetky tieto diela pozbierame, trochu samozrejme prefiltrujeme a následne vydáme buď ako špeciálnu prílohu v najnovšom čísle, alebo ako samostatné číslo! 

Vznikne tak úplne nezávislá, čistá a spontánna tvorba od úplne bežných ľudí. Myslíme, že by to mohla byť celkom zábava, čo poviete? :)

Samozrejme, kto nestihne počas dňa, môže sa ako vždy zapojiť hocikedy, stačí ak sa nám ozve. Ďalšie informácie ohľadom vývoja Sféry čakajte samozrejme na našom FB!

PP