Začni písať pre časopis ešte dnes! Ako? | Sféra Open 2017

Snom mnohých z nás vždy bolo mať vlastné články v tlačenom časopise alebo v novinách. Jednoducho na papieri. Napísať poviedku, príbeh, recept, nejakú reakciu... Ale ako si tento sen splniť, keď internet a digitál hltá jeden časopis za druhým, keď stĺpček v novinách majú len profesionálni redaktori alebo známe osobnosti, do časopisu volajú len blogerov s tisíckami fanúšikov a na nás, obyčajných ľudí, ktorí však chceme a máme čo svetu ponúknuť, sa jednoducho kašle? 

Sféra Open | Apríl 2017 | -> EVENT <-

Časopis Sféra nezávislého priestoru spustil zber prác do svojho prvého čísla a celý jeho obsah chce vyplniť príspevkami od nás, od ľudí, ktorí radi píšu a tvoria len tak, lebo ich to baví. Od ľudí, ktorí za to nie sú platení, nadšencov, ktorí majú nutkanie písať, fotiť, tvoriť, kreovať a následne to všetkým ukázať!

 
sferaopen
 

Sféra Open dáva jedinečnú možnosť mať svoj vlastný článok v tlačenom časopise len tak, tu a teraz, pod svojim menom, bez zbytočných formalít, obmedzení či povinností. Stačí sa len ozvať. No svoje brány otvára len raz za čas a akonáhle sa nazbiera dostatok obsahu na vyplnenie najbližšieho čísla, nábor sa skončí. Preto je vhodné dlho neváhať, nabrať odvahu hneď teraz a rezervovať si svoje strany.

Ozvať sa dá priamo do redakcie na redakcia@blogosfera.sk alebo
na FB stránke

Sféra nezávislého priestoru dáva priestor každému, kto chce prezentovať svoju tvorbu, kto chce mať svoj vlastný článok reálne na papieri, mať niečo, čo sa dá chytiť, čo si môže odložiť, vystrihnúť a o niekoľko rokov sa tým pochváliť rodine: 

"Aha! Voľakedy som písal pre časopis!"

 

Áno, riešiť časopis, keď už vraj umiera je postavené na hlavu...
ale práve o to ide! ;) 


Zistite viac na blogosfera.sk alebo na Sféra nezávislého priestoru