Ponúkate letenky či zájazdy? Dáme Vám priestor hneď za cestopisom!
Podnikáte s kávou? Strana za článkom o kávovej kultúre je Vaša!
Súvisí Váš produkt s jedlom, módou, zdravím či športom?

Vždy Vám ponúkneme to najvhodnejšie miesto pre Váš obsah a navrhneme jeho najlepšie prevedenie


alebo

REDAKCIA@BLOGOSFERA.SK
0949 169 615


Celoslovenský dosah

Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Žilina, Nitra, Piešťany + u každého zapojeného autora s odhadovaným dosahom cez 10 000 jedinečných čitateľov

zaujímavá cieľová skupina

Produktívni a mladí ľudia odhodlaní niečo dokázať, ich rodiny, priatelia a všetci čitatelia ich blogu či tvorby. Ženy a muži v produktívnom veku, malí podnikatelia, študenti, umelci, kreatívci, mamičky na káve či vínku a milovníci kníh, umenia, dobrej kávy, pohodlia a oddychu.

minimálny Náklad 3000ks

Náš minimálny náklad pre najbližšie číslo je stanovený na 3000ks + Kde konkrétne sa Váš obsah objaví?
 

V 15 prevádzkach po celom Slovensku

Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Žilina, Nitra, Piešťany

U každého zapojeného autora

Každý z 29 autorov je súčasne distribútorom vo svojom regióne


A v týchto zapojených podnikoch


Podrobnosti

Najnovšie číslo bude dostupné v každej z 15 prevádzok Café Dias by Panta Rhei na Slovensku. Konkrétne ide o 7 prevádzok v Bratislave, 3 v Košiciach a po jednej v Žiline, Banskej Bystrici, Nitre, Trnave a v Piešťanoch. K tomu zatiaľ 6 ďalších podnikov v Bratislave a jeden v Košiciach.

Každý z momentálne 29 autorov obdrží obnos výtlačkov a stane sa distribútorom vo svojom okolí. Keďže autori sú z celého Slovenska, časopis sa dostane napríklad aj do Rimavskej Soboty, Považskej Bystrice, Levíc či Novej Lehoty.

Záujemcovia si môžu časopis taktiež objednať priamo domov.

Vzhľadom na distribučné miesta odhadujeme, že našimi čitateľmi sú ľudia so záujmom o umenie, cestovanie, zdravú výživu, knihy či kávu. Buď priamo zákazníci siete Panta Rhei a Café Dias či ostatných kaviareňských podnikov, medzi ktorých patria často freelanceri, podnikatelia, marketingoví manažéri, umelci, reklamný textári, grafici, hudobníci, novinári, blogeri či ženy a muži v produktívnom veku, alebo široká rodina, priatelia a fanúšikovia samotných autorov, ktorí tvoria veľkú časť odberateľov Sféry nezávislého priestoru. Preto je u nás cielená inzercia dvakrát tak účinná.

Vzhľadom na rôznorodosť autorov a ich sociálnych kruhov, je taktiež zásah časopisu veľmi široký.